ROHNSON R-91212 2.00 L, 12 L/24H, 36.00 dB(A)
Код: 800022







Офертата е валидна от 11.05.2026 до 18.05.2026
В наличност
Кратко описание
- ТИП : ОБЕЗВЛАЖНИТЕЛ
- МОЩНОСТ : 160
- ОБЕЗВЛАЖНЯВАНЕ ЗА ДЕНОНОЩИЕ : 12 L
- ОБХВАТ : 60 м
Доставка:
Купи на изплащане
от5.67 €
/
11.09лв.
Лихва, такси и ГПР

10х15.00€
/
10х29.34лв.
Цена: 219.80 €149.99 € / 293.35 лв.
Спести: 31 %
| Марка | ROHNSON |
| МОДЕЛ | R-91212 |
| ТИП | ОБЕЗВЛАЖНИТЕЛ |
| МОЩНОСТ | 160 |
| ОБЕЗВЛАЖНЯВАНЕ ЗА ДЕНОНОЩИЕ | 12 L |
| ОБХВАТ | 60 м |
| ВЪЗМОЖНОСТ ЗА ОТТИЧАНЕ | Да |
| ДИСПЛЕЙ | Да |
| КАПАЦИТЕТ НА РЕЗЕРВОАР | 2 L |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | ФУНКЦИЯ ЗА СУШЕНЕ НА ДРЕХИ |
| ГАРАНЦИЯ | 60 МЕСЕЦА |
| НИВО НА ШУМ | 36.00 dB(A) |
| КАПАЦИТЕТ НА РЕЗЕРВОАРА | 2.00 L |
| ХЛАДИЛЕН АГЕНТ | R290 |
| ДИСПЛЕЙ | Да |
| WI-FI УПРАВЛЕНИЕ | Не |
| СЕНЗОР ЗА ВЛАГА | Да |
| РЕГУЛАЦИЯ НА ВЛАЖНОСТТА | Да |
| ТАЙМЕР | Да |
| ЙОНИЗАЦИЯ | Да |
| АВТОМАТИЧЕН РЕЖИМ | Да |
| UV-C СТЕРИЛИЗАЦИЯ | Не |
| ДИСТАНЦИОННО УПРАВЛЕНИЕ | Не |
| АВТОМАТИЧНО ИЗКЛЮЧВАНЕ | Да |
| РЕЖИМ СЪН | Не |
| ПРЕЧИСТВАНЕ НА ВЪЗДУХА | Не |
| РЕЖИМ ЗА СУШЕНЕ | Да |
| ДРЕНАЖЕН МАРКУЧ В КОМПЛЕКТА | Не |
| ОБЕЗВЛАЖНЯВАНЕ ЗА ДЕНОНОЩИЕ | 12 L/24H |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА (m) | 2.0 м |
| КОНСУМАТИВИ | Не |
| ВИСОЧИНА | 44.00 см |
| ШИРИНА | 27.50 см |
| ДЪЛЖИНА | 21.20 см |
| ЦВЯТ | БЯЛ |
| EAN | 5202561524741 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 















