ОБЕЗВЛАЖНИТЕЛ BOSCH DRY 1000 10 L 2.50 L, 34.00 dB(A)
Код: 802606
В наличност
Доставка:
Купи на изплащане
от7.34 €
/
14.36лв.
Лихва, такси и ГПР

10х19.42€
/
10х37.98лв.
| Марка | BOSCH |
| МОДЕЛ | DRY 1000 10 L |
| ТИП | ОБЕЗВЛАЖНИТЕЛ |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| ЕФЕКТИВНА ПЛОЩ ДО | 17.00 m² |
| НИВО НА ШУМ | 34.00 dB(A) |
| КАПАЦИТЕТ НА РЕЗЕРВОАРА | 2.50 L |
| ДИСПЛЕЙ | Да |
| РЕЖИМ СЪН | Да |
| ВИСОЧИНА | 47.60 см |
| ШИРИНА | 31.40 см |
| ТЕГЛО | 10.50 kg |
| ЦВЯТ | БЯЛ |
| EAN | 4069143047750 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 
















