ГРАНИТОГРЕС UNICO TILES SHINE VERDE 60X120 CM
Код: 150065


Офертата е валидна от 11.05.2026 до 18.05.2026
В наличност
Кратко описание
- ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ : ВЪТРЕШНО И ВЪНШНО ПОЛАГАНЕ
- ДЪЛЖИНА : 120.00 см
- ШИРИНА : 60.00 см
- ТИП : ПОДОВА ПЛОЧКА
- КАЧЕСТВО : I-ВО
- КВАДРАТНИ МЕТРИ В ПАКЕТ : 1.44 m²
- СТУДОУСТОЙЧИВОСТ
- СТРАНА НА ПРОИЗХОД : ИНДИЯ
Доставка:
Цена М2:
15.85 €9.51 € 18.60 лв. Цена за ПАКЕТ (1 ПАКЕТ - 1.44 М2):
22.82 €13.69 € 26.78 лв. Спести: 40 %
| Марка | UNICO TILES |
| МОДЕЛ | SHINE VERDE 60X120 CM |
| ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ | ВЪТРЕШНО И ВЪНШНО ПОЛАГАНЕ |
| ДЪЛЖИНА | 120.00 см |
| ШИРИНА | 60.00 см |
| ДЕБЕЛИНА | 9.00 мм |
| ТИП | ПОДОВА ПЛОЧКА |
| КАЧЕСТВО | I-ВО |
| КВАДРАТНИ МЕТРИ В ПАКЕТ | 1.44 m² |
| СТУДОУСТОЙЧИВОСТ | Да |
| СТРАНА НА ПРОИЗХОД | ИНДИЯ |
| ОСНОВНА МЕРНА ЕДИНИЦА | ПАКЕТ |
| Вторична мерна единица | М2 |
| Отношение мерни единици | 1.4400 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 





















