ГРАНИТОГРЕС UNICO TILES BIRCHWOOD ANCIENT 20X120 CM
Код: 224036
В наличност
Кратко описание
- ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ : ВЪТРЕШНО И ВЪНШНО ПОЛАГАНЕ
- ДЪЛЖИНА : 120.00 см
- ШИРИНА : 20.00 см
- ТИП : ПОДОВА ПЛОЧКА
- КАЧЕСТВО : I-ВО
- КВАДРАТНИ МЕТРИ В ПАКЕТ : 1.20 m²
- СТУДОУСТОЙЧИВОСТ
- СТРАНА НА ПРОИЗХОД : ИНДИЯ
Доставка:
Цена М2:
20.45 € 40.00 лв. Цена за ПАКЕТ (1 ПАКЕТ- 1.2 М2):
24.54 € 48.00 лв. | Марка | UNICO TILES |
| МОДЕЛ | BIRCHWOOD ANCIENT 20X120 CM |
| ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ | ВЪТРЕШНО И ВЪНШНО ПОЛАГАНЕ |
| ДЪЛЖИНА | 120.00 см |
| ШИРИНА | 20.00 см |
| ТИП | ПОДОВА ПЛОЧКА |
| КАЧЕСТВО | I-ВО |
| КВАДРАТНИ МЕТРИ В ПАКЕТ | 1.20 m² |
| СТУДОУСТОЙЧИВОСТ | Да |
| СТРАНА НА ПРОИЗХОД | ИНДИЯ |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ | 24.800 kg |
| Вторична мерна единица | М2 |
| Отношение мерни единици | 1.2000 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 


































