ГРАНИТОГРЕС PRISSMACER CASOLI CORAL 19.8X22.8 CM
Код: 126353
Кратко описание
- ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ : ВЪТРЕШНО И ВЪНШНО ПОЛАГАНЕ
- ДЪЛЖИНА : 22.80 см
- ШИРИНА : 19.80 см
- ТИП : ПОДОВА ПЛОЧКА
- ЦВЯТ НА ПЛОЧКИТЕ : КОРАЛ
- КАЧЕСТВО : I-ВО
- КВАДРАТНИ МЕТРИ В ПАКЕТ : 0.84 m²
- СТУДОУСТОЙЧИВОСТ
- ИЗНОСОУСТОЙЧИВОСТ : PEI 3
- ХЛЪЗГАВОСТ : R9
- СТРАНА НА ПРОИЗХОД : ИСПАНИЯ
- ЦВЯТ НА ПЛОЧКИТЕ : КОРАЛ
Цена М2:
35.79 € 70.00 лв. Цена за ПАКЕТ (1 ПАКЕТ- 0.84 М2):
30.06 € 58.79 лв. | Марка | PRISSMACER |
| МОДЕЛ | CASOLI CORAL 19.8X22.8 CM |
| ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ | ВЪТРЕШНО И ВЪНШНО ПОЛАГАНЕ |
| ДЪЛЖИНА | 22.80 см |
| ШИРИНА | 19.80 см |
| ДЕБЕЛИНА | 10.00 мм |
| ТИП | ПОДОВА ПЛОЧКА |
| ЦВЯТ НА ПЛОЧКИТЕ | КОРАЛ |
| КАЧЕСТВО | I-ВО |
| КВАДРАТНИ МЕТРИ В ПАКЕТ | 0.84 m² |
| ПОВЪРХНОСТ | ГЛАНЦ |
| ИЗНОСОУСТОЙЧИВОСТ | PEI 3 |
| ХЛЪЗГАВОСТ | R9 |
| СТРАНА НА ПРОИЗХОД | ИСПАНИЯ |
| ОСНОВНА МЕРНА ЕДИНИЦА | ПАКЕТ |
| Вторична мерна единица | М2 |
| Отношение мерни единици | 0.8400 |
| ЦВЯТ НА ПЛОЧКИТЕ | КОРАЛ |
| EAN | 8429991430399 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 























