ГРАНИТОГРЕС PRISSMACER BOREAL BLANCO 60X60 CM
Код: 228630
Кратко описание
- ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ : ВЪТРЕШНО И ВЪНШНО ПОЛАГАНЕ
- ДЪЛЖИНА : 60.00 см
- ШИРИНА : 60.00 см
- ТИП : ПОДОВА ПЛОЧКА
- КАЧЕСТВО : I-ВО
- КВАДРАТНИ МЕТРИ В ПАКЕТ : 1.44 m²
- СТУДОУСТОЙЧИВОСТ
- СТРАНА НА ПРОИЗХОД : ИСПАНИЯ
Цена М2:
25.56 € 49.99 лв. Цена за ПАКЕТ (1 ПАКЕТ- 1.44 М2):
36.81 € 71.99 лв. | Марка | PRISSMACER |
| МОДЕЛ | BOREAL BLANCO 60X60 CM |
| ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ | ВЪТРЕШНО И ВЪНШНО ПОЛАГАНЕ |
| ДЪЛЖИНА | 60.00 см |
| ШИРИНА | 60.00 см |
| ТИП | ПОДОВА ПЛОЧКА |
| КАЧЕСТВО | I-ВО |
| КВАДРАТНИ МЕТРИ В ПАКЕТ | 1.44 m² |
| СТУДОУСТОЙЧИВОСТ | Да |
| СТРАНА НА ПРОИЗХОД | ИСПАНИЯ |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ | 30.460 kg |
| Вторична мерна единица | М2 |
| Отношение мерни единици | 1.4400 |
| EAN | 8429991712471 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 




























