ГРАНИТОГРЕС PRACTIKA & COMFORT ATHENS 60.6X60.6 CM
Код: 232301
В наличност
Кратко описание
- ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ : ВЪТРЕШНО И ВЪНШНО ПОЛАГАНЕ
- ДЪЛЖИНА : 60.60 см
- ШИРИНА : 60.60 см
- ТИП : ПОДОВА ПЛОЧКА
- КАЧЕСТВО : III-ТО
- КВАДРАТНИ МЕТРИ В ПАКЕТ : 1.84 m²
- СТУДОУСТОЙЧИВОСТ
- СТРАНА НА ПРОИЗХОД : БЪЛГАРИЯ
Доставка:
Цена М2:
11.24 € 21.98 лв. Цена за ПАКЕТ (1 ПАКЕТ- 1.84 М2):
20.69 € 40.47 лв. | Марка | PRACTIKA & COMFORT |
| МОДЕЛ | ATHENS 60.6X60.6 CM |
| ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ | ВЪТРЕШНО И ВЪНШНО ПОЛАГАНЕ |
| ДЪЛЖИНА | 60.60 см |
| ШИРИНА | 60.60 см |
| ТИП | ПОДОВА ПЛОЧКА |
| КАЧЕСТВО | III-ТО |
| КВАДРАТНИ МЕТРИ В ПАКЕТ | 1.84 m² |
| СТУДОУСТОЙЧИВОСТ | Да |
| СТРАНА НА ПРОИЗХОД | БЪЛГАРИЯ |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ | 31.000 kg |
| Вторична мерна единица | М2 |
| Отношение мерни единици | 1.8400 |
| EAN | 3800171705417 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 






















