ГРАНИТОГРЕС MOMASTELA RADICE GRIGIO 31X62 CM
Код: 468157
В наличност
Кратко описание
- ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ : ВЪТРЕШНО И ВЪНШНО ПОЛАГАНЕ
- ДЪЛЖИНА : 62.00 см
- ШИРИНА : 31.00 см
- ТИП : ПОДОВА ПЛОЧКА
- ЦВЯТ НА ПЛОЧКИТЕ : СИВ
- КАЧЕСТВО : I-ВО
- КВАДРАТНИ МЕТРИ В ПАКЕТ : 1.35 m²
- СТУДОУСТОЙЧИВОСТ
- ИЗНОСОУСТОЙЧИВОСТ : PEI 5
- ХЛЪЗГАВОСТ : R10
- СТРАНА НА ПРОИЗХОД : ИТАЛИЯ
Доставка:
Цена М2:
21.99 € 43.01 лв. Цена за ПАКЕТ (1 ПАКЕТ- 1.35 М2):
29.68 € 58.05 лв. | Марка | MOMASTELA |
| МОДЕЛ | RADICE GRIGIO 31X62 CM |
| ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ | ВЪТРЕШНО И ВЪНШНО ПОЛАГАНЕ |
| ДЪЛЖИНА | 62.00 см |
| ШИРИНА | 31.00 см |
| ДЕБЕЛИНА | 9.00 мм |
| ТИП | ПОДОВА ПЛОЧКА |
| ЦВЯТ НА ПЛОЧКИТЕ | СИВ |
| КАЧЕСТВО | I-ВО |
| КВАДРАТНИ МЕТРИ В ПАКЕТ | 1.35 m² |
| СТУДОУСТОЙЧИВОСТ | Да |
| ХЛЪЗГАВОСТ | R10 |
| СТРАНА НА ПРОИЗХОД | ИТАЛИЯ |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | ПОКУПНА ЕДИНИЦА - ПАКЕТ |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ | 23.000 kg |
| ОСНОВНА МЕРНА ЕДИНИЦА | ПАКЕТ |
| Вторична мерна единица | М2 |
| Отношение мерни единици | 1.3500 |
| EAN | 8033866713199 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 




























