ГРАНИТОГРЕС KEROS NEW YORK MUSGO 33X33 CM
Код: 226972



Офертата е валидна от 11.05.2026 до 18.05.2026
В наличност
Кратко описание
- ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ : ВЪТРЕШНО И ВЪНШНО ПОЛАГАНЕ
- ДЪЛЖИНА : 33.00 см
- ШИРИНА : 33.00 см
- ТИП : ПОДОВА ПЛОЧКА
- ЦВЯТ НА ПЛОЧКИТЕ : КАФЯВ
- КАЧЕСТВО : I-ВО
- КВАДРАТНИ МЕТРИ В ПАКЕТ : 1.55 m²
- СТУДОУСТОЙЧИВОСТ
- ИЗНОСОУСТОЙЧИВОСТ : PEI 4
- ХЛЪЗГАВОСТ : R11
- СТРАНА НА ПРОИЗХОД : БЪЛГАРИЯ
- ЦВЯТ НА ПЛОЧКИТЕ : КАФЯВ
Доставка:
Цена М2:
12.49 €9.37 € 18.33 лв. Цена за ПАКЕТ (1 ПАКЕТ - 1.55 М2):
19.36 €14.52 € 28.40 лв. Спести: 25 %
| Марка | KEROS |
| МОДЕЛ | NEW YORK MUSGO 33X33 CM |
| ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ | ВЪТРЕШНО И ВЪНШНО ПОЛАГАНЕ |
| ДЪЛЖИНА | 33.00 см |
| ШИРИНА | 33.00 см |
| ТИП | ПОДОВА ПЛОЧКА |
| ЦВЯТ НА ПЛОЧКИТЕ | КАФЯВ |
| КАЧЕСТВО | I-ВО |
| КВАДРАТНИ МЕТРИ В ПАКЕТ | 1.55 m² |
| СТУДОУСТОЙЧИВОСТ | Да |
| ИЗНОСОУСТОЙЧИВОСТ | PEI 4 |
| СТРАНА НА ПРОИЗХОД | БЪЛГАРИЯ |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ | 27.000 kg |
| ОСНОВНА МЕРНА ЕДИНИЦА | ПАКЕТ |
| Вторична мерна единица | М2 |
| Отношение мерни единици | 1.5500 |
| ЦВЯТ НА ПЛОЧКИТЕ | КАФЯВ |
| EAN | 8432597074379 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 






















