ГРАНИТОГРЕС KEROS KALINA GRIS 33X33 CM
Код: 226904
В наличност
Кратко описание
- ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ : ВЪТРЕШНО И ВЪНШНО ПОЛАГАНЕ
- ДЪЛЖИНА : 33.00 см
- ШИРИНА : 33.00 см
- ТИП : ПОДОВА ПЛОЧКА
- ЦВЯТ НА ПЛОЧКИТЕ : СИВ
- КАЧЕСТВО : I-ВО
- КВАДРАТНИ МЕТРИ В ПАКЕТ : 1.55 m²
- СТУДОУСТОЙЧИВОСТ
- ИЗНОСОУСТОЙЧИВОСТ : PEI 4
- СТРАНА НА ПРОИЗХОД : БЪЛГАРИЯ
- ЦВЯТ НА ПЛОЧКИТЕ : СИВ
Доставка:
Цена М2:
12.49 € 24.43 лв. Цена за ПАКЕТ (1 ПАКЕТ- 1.55 М2):
19.36 € 37.86 лв. | Марка | KEROS |
| МОДЕЛ | KALINA GRIS 33X33 CM |
| ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ | ВЪТРЕШНО И ВЪНШНО ПОЛАГАНЕ |
| ДЪЛЖИНА | 33.00 см |
| ШИРИНА | 33.00 см |
| ТИП | ПОДОВА ПЛОЧКА |
| ЦВЯТ НА ПЛОЧКИТЕ | СИВ |
| КАЧЕСТВО | I-ВО |
| КВАДРАТНИ МЕТРИ В ПАКЕТ | 1.55 m² |
| СТУДОУСТОЙЧИВОСТ | Да |
| ИЗНОСОУСТОЙЧИВОСТ | PEI 4 |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ | 27.000 kg |
| ОСНОВНА МЕРНА ЕДИНИЦА | ПАКЕТ |
| Вторична мерна единица | М2 |
| Отношение мерни единици | 1.5500 |
| ЦВЯТ НА ПЛОЧКИТЕ | СИВ |
| EAN | 8432597576736 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 



























