ГРАНИТОГРЕС KEROS CORDOBA MIX 25X25 CM
Код: 222783
В наличност
Кратко описание
- ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ : ВЪТРЕШНО И ВЪНШНО ПОЛАГАНЕ
- ДЪЛЖИНА : 25.00 см
- ШИРИНА : 25.00 см
- ТИП : ПОДОВА ПЛОЧКА
- КАЧЕСТВО : I-ВО
- КВАДРАТНИ МЕТРИ В ПАКЕТ : 1.00 m²
- СТУДОУСТОЙЧИВОСТ
- ИЗНОСОУСТОЙЧИВОСТ : PEI 4
- ХЛЪЗГАВОСТ : R9
- СТРАНА НА ПРОИЗХОД : БЪЛГАРИЯ
Доставка:
Цена М2:
19.79 € 38.71 лв. Цена за ПАКЕТ (1 ПАКЕТ- 1 М2):
19.79 € 38.71 лв. | Марка | KEROS |
| МОДЕЛ | CORDOBA MIX 25X25 CM |
| ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ | ВЪТРЕШНО И ВЪНШНО ПОЛАГАНЕ |
| ДЪЛЖИНА | 25.00 см |
| ШИРИНА | 25.00 см |
| ТИП | ПОДОВА ПЛОЧКА |
| КАЧЕСТВО | I-ВО |
| КВАДРАТНИ МЕТРИ В ПАКЕТ | 1.00 m² |
| СТУДОУСТОЙЧИВОСТ | Да |
| ИЗНОСОУСТОЙЧИВОСТ | PEI 4 |
| ХЛЪЗГАВОСТ | R9 |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ | 16.700 kg |
| ОСНОВНА МЕРНА ЕДИНИЦА | ПАКЕТ |
| Вторична мерна единица | М2 |
| Отношение мерни единици | 1 |
| EAN | 8432597579515 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 




























