ГРАНИТОГРЕС KAI ЖАТОБА КАФЯВА 15.5X60.5 CM
Код: 486749







Офертата е валидна от 11.05.2026 до 18.05.2026
В наличност
Кратко описание
- ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ : ВЪТРЕШНО И ВЪНШНО ПОЛАГАНЕ
- ДЪЛЖИНА : 60.50 см
- ШИРИНА : 15.50 см
- ТИП : ПОДОВА ПЛОЧКА
- ЦВЯТ НА ПЛОЧКИТЕ : КАФЯВ
- КАЧЕСТВО : I-ВО
- КВАДРАТНИ МЕТРИ В ПАКЕТ : 1.03 m²
- СТУДОУСТОЙЧИВОСТ
- СТРАНА НА ПРОИЗХОД : БЪЛГАРИЯ
- ЦВЯТ НА ПЛОЧКИТЕ : КАФЯВ
Доставка:
Цена M2:
15.33 €10.73 € 20.99 лв. Цена за ПАКЕТ (1 ПАКЕТ - 1.03 M2):
15.79 €11.05 € 21.61 лв. Спести: 30 %
| Марка | KAI |
| МОДЕЛ | ЖАТОБА КАФЯВА 15.5X60.5 CM |
| ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ | ВЪТРЕШНО И ВЪНШНО ПОЛАГАНЕ |
| ДЪЛЖИНА | 60.50 см |
| ШИРИНА | 15.50 см |
| ТИП | ПОДОВА ПЛОЧКА |
| ЦВЯТ НА ПЛОЧКИТЕ | КАФЯВ |
| КАЧЕСТВО | I-ВО |
| КВАДРАТНИ МЕТРИ В ПАКЕТ | 1.03 m² |
| ПОВЪРХНОСТ | МАТИРАНА |
| СТУДОУСТОЙЧИВОСТ | Да |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ | 21.110 kg |
| ОСНОВНА МЕРНА ЕДИНИЦА | ПАКЕТ |
| Вторична мерна единица | M2 |
| Отношение мерни единици | 1.0300 |
| ЦВЯТ НА ПЛОЧКИТЕ | КАФЯВ |
| EAN | 3800745898415 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 





























