ГРАНИТОГРЕС KAI ПИРИН СИВ 60X60 CM
Код: 127103
В наличност
Кратко описание
- ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ : ВЪТРЕШНО И ВЪНШНО ПОЛАГАНЕ
- ДЪЛЖИНА : 60.00 см
- ШИРИНА : 60.00 см
- ТИП : ПОДОВА ПЛОЧКА
- ЦВЯТ НА ПЛОЧКИТЕ : СИВ
- КАЧЕСТВО : I-ВО
- КВАДРАТНИ МЕТРИ В ПАКЕТ : 1.08 m²
- СТУДОУСТОЙЧИВОСТ
- ХЛЪЗГАВОСТ : R9
- СТРАНА НА ПРОИЗХОД : БЪЛГАРИЯ
- ЦВЯТ НА ПЛОЧКИТЕ : СИВ
Доставка:
Цена м2:
15.33 € 29.98 лв. Цена за ПАКЕТ (1 ПАКЕТ- 1.08 м2):
16.56 € 32.39 лв. | Марка | KAI |
| МОДЕЛ | ПИРИН СИВ 60X60 CM |
| ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ | ВЪТРЕШНО И ВЪНШНО ПОЛАГАНЕ |
| ДЪЛЖИНА | 60.00 см |
| ШИРИНА | 60.00 см |
| ТИП | ПОДОВА ПЛОЧКА |
| ЦВЯТ НА ПЛОЧКИТЕ | СИВ |
| КАЧЕСТВО | I-ВО |
| КВАДРАТНИ МЕТРИ В ПАКЕТ | 1.08 m² |
| ПОВЪРХНОСТ | МАТ |
| СТУДОУСТОЙЧИВОСТ | Да |
| СТРАНА НА ПРОИЗХОД | БЪЛГАРИЯ |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ | 20.079 kg |
| ОСНОВНА МЕРНА ЕДИНИЦА | ПАКЕТ |
| Вторична мерна единица | м2 |
| Отношение мерни единици | 1.0800 |
| ЦВЯТ НА ПЛОЧКИТЕ | СИВ |
| EAN | 3800745956450 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 



























