ГРАНИТОГРЕС KAI МАТЕРА НАТУРАЛ 15X90 CM
Код: 141315
В наличност
Кратко описание
- ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ : ВЪТРЕШНО И ВЪНШНО ПОЛАГАНЕ
- ДЪЛЖИНА : 90.00 см
- ШИРИНА : 15.00 см
- ТИП : ПОДОВА ПЛОЧКА
- ЦВЯТ НА ПЛОЧКИТЕ : НАТУРАЛ
- КАЧЕСТВО : I-ВО
- КВАДРАТНИ МЕТРИ В ПАКЕТ : 1.08 m²
- СТУДОУСТОЙЧИВОСТ
- СТРАНА НА ПРОИЗХОД : БЪЛГАРИЯ
- ЦВЯТ НА ПЛОЧКИТЕ : НАТУРАЛ
Доставка:
Цена М2:
18.40 € 35.99 лв. Цена за ПАКЕТ (1 ПАКЕТ- 1.08 М2):
19.87 € 38.86 лв. | Марка | KAI |
| МОДЕЛ | МАТЕРА НАТУРАЛ 15X90 CM |
| ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ | ВЪТРЕШНО И ВЪНШНО ПОЛАГАНЕ |
| ДЪЛЖИНА | 90.00 см |
| ШИРИНА | 15.00 см |
| ТИП | ПОДОВА ПЛОЧКА |
| ЦВЯТ НА ПЛОЧКИТЕ | НАТУРАЛ |
| КАЧЕСТВО | I-ВО |
| КВАДРАТНИ МЕТРИ В ПАКЕТ | 1.08 m² |
| ПОВЪРХНОСТ | МАТИРАНА |
| СТУДОУСТОЙЧИВОСТ | Да |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ | 22.820 kg |
| ОСНОВНА МЕРНА ЕДИНИЦА | ПАКЕТ |
| Вторична мерна единица | М2 |
| Отношение мерни единици | 1.0800 |
| ЦВЯТ НА ПЛОЧКИТЕ | НАТУРАЛ |
| EAN | 3800745979619 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 























