ГРАНИТОГРЕС KAI МАГМА ЧЕРНА 30X60 CM
Код: 491169
В наличност
Кратко описание
- ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ : ВЪТРЕШНО И ВЪНШНО ПОЛАГАНЕ
- ДЪЛЖИНА : 60.00 см
- ШИРИНА : 30.00 см
- ТИП : ПОДОВА ПЛОЧКА
- ЦВЯТ НА ПЛОЧКИТЕ : ЧЕРЕН
- КАЧЕСТВО : I-ВО
- КВАДРАТНИ МЕТРИ В ПАКЕТ : 1.26 m²
- СТУДОУСТОЙЧИВОСТ
- ИЗНОСОУСТОЙЧИВОСТ : PEI 4
- ХЛЪЗГАВОСТ : R10
- СТРАНА НА ПРОИЗХОД : БЪЛГАРИЯ
Доставка:
Цена М2:
14.31 € 27.99 лв. Цена за ПАКЕТ (1 ПАКЕТ- 1.26 М2):
18.03 € 35.26 лв. | Марка | KAI |
| МОДЕЛ | МАГМА ЧЕРНА 30X60 CM |
| ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ | ВЪТРЕШНО И ВЪНШНО ПОЛАГАНЕ |
| ДЪЛЖИНА | 60.00 см |
| ШИРИНА | 30.00 см |
| ДЕБЕЛИНА | 9.50 мм |
| ТИП | ПОДОВА ПЛОЧКА |
| ЦВЯТ НА ПЛОЧКИТЕ | ЧЕРЕН |
| КАЧЕСТВО | I-ВО |
| КВАДРАТНИ МЕТРИ В ПАКЕТ | 1.26 m² |
| ПОВЪРХНОСТ | МАТ |
| ИЗНОСОУСТОЙЧИВОСТ | PEI 4 |
| ХЛЪЗГАВОСТ | R10 |
| СТРАНА НА ПРОИЗХОД | БЪЛГАРИЯ |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | ПОКУПНА ЕДИНИЦА - ПАКЕТ |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ | 21.260 kg |
| ОСНОВНА МЕРНА ЕДИНИЦА | ПАКЕТ |
| Вторична мерна единица | М2 |
| Отношение мерни единици | 1.2600 |
| EAN | 3800745937312 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 
























