ГРАНИТОГРЕС KAI МАГМА БЕЖОВА 30X60 CM
Код: 491168
В наличност
Кратко описание
- ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ : ВЪТРЕШНО И ВЪНШНО ПОЛАГАНЕ
- ДЪЛЖИНА : 60.00 см
- ШИРИНА : 30.00 см
- ТИП : ПОДОВА ПЛОЧКА
- ЦВЯТ НА ПЛОЧКИТЕ : БЕЖОВ
- КАЧЕСТВО : I-ВО
- КВАДРАТНИ МЕТРИ В ПАКЕТ : 1.26 m²
- СТУДОУСТОЙЧИВОСТ
- ХЛЪЗГАВОСТ : R10
- СТРАНА НА ПРОИЗХОД : БЪЛГАРИЯ
Доставка:
Цена M2:
14.31 € 27.99 лв. Цена за ПАКЕТ (1 ПАКЕТ- 1.26 M2):
18.03 € 35.26 лв. | Марка | KAI |
| МОДЕЛ | МАГМА БЕЖОВА 30X60 CM |
| ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ | ВЪТРЕШНО И ВЪНШНО ПОЛАГАНЕ |
| ДЪЛЖИНА | 60.00 см |
| ШИРИНА | 30.00 см |
| ДЕБЕЛИНА | 8.00 мм |
| ТИП | ПОДОВА ПЛОЧКА |
| ЦВЯТ НА ПЛОЧКИТЕ | БЕЖОВ |
| КАЧЕСТВО | I-ВО |
| КВАДРАТНИ МЕТРИ В ПАКЕТ | 1.26 m² |
| ПОВЪРХНОСТ | МАТ |
| ХЛЪЗГАВОСТ | R10 |
| СТРАНА НА ПРОИЗХОД | БЪЛГАРИЯ |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ | 21.260 kg |
| ОСНОВНА МЕРНА ЕДИНИЦА | ПАКЕТ |
| Вторична мерна единица | M2 |
| Отношение мерни единици | 1.2600 |
| EAN | 3800745937213 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 























