ГРАНИТОГРЕС KAI КАСТРО МИКС КАФЯВА 45X45 CM
Код: 234301
В наличност
Кратко описание
- ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ : ВЪТРЕШНО И ВЪНШНО ПОЛАГАНЕ
- ДЪЛЖИНА : 45.00 см
- ШИРИНА : 45.00 см
- ТИП : ПОДОВА ПЛОЧКА
- ЦВЯТ НА ПЛОЧКИТЕ : СИВ
- КАЧЕСТВО : I-ВО
- КВАДРАТНИ МЕТРИ В ПАКЕТ : 1.22 m²
- СТУДОУСТОЙЧИВОСТ
- ХЛЪЗГАВОСТ : R10
- СТРАНА НА ПРОИЗХОД : БЪЛГАРИЯ
- ЦВЯТ НА ПЛОЧКИТЕ : СИВ
Доставка:
Цена М2:
11.24 € 21.98 лв. Цена за ПАКЕТ (1 ПАКЕТ- 1.22 М2):
13.71 € 26.81 лв. | Марка | KAI |
| МОДЕЛ | КАСТРО МИКС КАФЯВА 45X45 CM |
| ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ | ВЪТРЕШНО И ВЪНШНО ПОЛАГАНЕ |
| ДЪЛЖИНА | 45.00 см |
| ШИРИНА | 45.00 см |
| ТИП | ПОДОВА ПЛОЧКА |
| ЦВЯТ НА ПЛОЧКИТЕ | СИВ |
| КАЧЕСТВО | I-ВО |
| КВАДРАТНИ МЕТРИ В ПАКЕТ | 1.22 m² |
| СТУДОУСТОЙЧИВОСТ | Да |
| ХЛЪЗГАВОСТ | R10 |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ | 20.290 kg |
| ОСНОВНА МЕРНА ЕДИНИЦА | ПАКЕТ |
| Вторична мерна единица | М2 |
| Отношение мерни единици | 1.2200 |
| ЦВЯТ НА ПЛОЧКИТЕ | СИВ |
| EAN | 3800745656916 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 































