ГРАНИТОГРЕС KAI БАРИ БЕЖОВ 30Х60 CM
Код: 246885
В наличност
Кратко описание
- ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ : ВЪТРЕШНО И ВЪНШНО ПОЛАГАНЕ
- ДЪЛЖИНА : 60.00 см
- ШИРИНА : 30.00 см
- ТИП : ПОДОВА ПЛОЧКА
- ЦВЯТ НА ПЛОЧКИТЕ : БЕЖОВ
- КАЧЕСТВО : III-ТО
- КВАДРАТНИ МЕТРИ В ПАКЕТ : 1.26 m²
- СТУДОУСТОЙЧИВОСТ
- СТРАНА НА ПРОИЗХОД : БЪЛГАРИЯ
Доставка:
Цена M2:
8.39 € 16.41 лв. Цена за ПАКЕТ (1 ПАКЕТ- 1.26 M2):
10.57 € 20.67 лв. | Марка | KAI |
| МОДЕЛ | БАРИ БЕЖОВ 30Х60 CM |
| ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ | ВЪТРЕШНО И ВЪНШНО ПОЛАГАНЕ |
| ДЪЛЖИНА | 60.00 см |
| ШИРИНА | 30.00 см |
| ДЕБЕЛИНА | 8.00 мм |
| ТИП | ПОДОВА ПЛОЧКА |
| ЦВЯТ НА ПЛОЧКИТЕ | БЕЖОВ |
| КАЧЕСТВО | III-ТО |
| КВАДРАТНИ МЕТРИ В ПАКЕТ | 1.26 m² |
| СТУДОУСТОЙЧИВОСТ | Да |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ | 23.430 kg |
| ОСНОВНА МЕРНА ЕДИНИЦА | ПАКЕТ |
| Вторична мерна единица | M2 |
| Отношение мерни единици | 1.2600 |
| EAN | 8011373737747 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 






















