ГРАНИТОГРЕС IZIDA EVEREST SAND 60.6X60.6 CM
Код: 241244



Офертата е валидна от 27.04.2026 до 04.05.2026
В наличност
Кратко описание
- ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ : ВЪТРЕШНО И ВЪНШНО ПОЛАГАНЕ
- ДЪЛЖИНА : 60.60 см
- ШИРИНА : 60.60 см
- ТИП : ПОДОВА ПЛОЧКА
- ЦВЯТ НА ПЛОЧКИТЕ : БЕЖОВ
- КАЧЕСТВО : I-ВО
- КВАДРАТНИ МЕТРИ В ПАКЕТ : 1.84 m²
- СТУДОУСТОЙЧИВОСТ
- ХЛЪЗГАВОСТ : R11
- СТРАНА НА ПРОИЗХОД : БЪЛГАРИЯ
Доставка:
Цена М2:
13.80 €11.99 € 23.45 лв. Цена за ПАКЕТ (1 ПАКЕТ - 1.84 М2):
25.39 €22.06 € 43.15 лв. Спести: 13 %
| Марка | IZIDA |
| МОДЕЛ | EVEREST SAND 60.6X60.6 CM |
| ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ | ВЪТРЕШНО И ВЪНШНО ПОЛАГАНЕ |
| ДЪЛЖИНА | 60.60 см |
| ШИРИНА | 60.60 см |
| ДЕБЕЛИНА | 8.00 мм |
| ТИП | ПОДОВА ПЛОЧКА |
| ЦВЯТ НА ПЛОЧКИТЕ | БЕЖОВ |
| КАЧЕСТВО | I-ВО |
| КВАДРАТНИ МЕТРИ В ПАКЕТ | 1.84 m² |
| СТУДОУСТОЙЧИВОСТ | Да |
| СТРАНА НА ПРОИЗХОД | БЪЛГАРИЯ |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ | 31.500 kg |
| ОСНОВНА МЕРНА ЕДИНИЦА | ПАКЕТ |
| Вторична мерна единица | М2 |
| Отношение мерни единици | 1.8400 |
| EAN | 3800171715409 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 



























