ГРАНИТОГРЕС ЕRMESAURELIA СПРИНГ ТАЙМ ИВОРИ 30Х60 CM
Код: 247097
Кратко описание
- ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ : ВЪТРЕШНО И ВЪНШНО ПОЛАГАНЕ
- ДЪЛЖИНА : 60.00 см
- ШИРИНА : 30.00 см
- ТИП : ПОДОВА ПЛОЧКА
- ЦВЯТ НА ПЛОЧКИТЕ : БЕЖОВ
- КВАДРАТНИ МЕТРИ В ПАКЕТ : 1.44 m²
- СТУДОУСТОЙЧИВОСТ
- СТРАНА НА ПРОИЗХОД : ИТАЛИЯ
Цена M2:
31.90 € 62.39 лв. Цена за ПАКЕТ (1 ПАКЕТ- 1.44 M2):
45.94 € 89.85 лв. | Марка | ЕRMESAURELIA |
| МОДЕЛ | СПРИНГ ТАЙМ ИВОРИ 30Х60 CM |
| ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ | ВЪТРЕШНО И ВЪНШНО ПОЛАГАНЕ |
| ДЪЛЖИНА | 60.00 см |
| ШИРИНА | 30.00 см |
| ДЕБЕЛИНА | 7.40 мм |
| ТИП | ПОДОВА ПЛОЧКА |
| ЦВЯТ НА ПЛОЧКИТЕ | БЕЖОВ |
| КВАДРАТНИ МЕТРИ В ПАКЕТ | 1.44 m² |
| ПОВЪРХНОСТ | МАТИРАНА |
| СТУДОУСТОЙЧИВОСТ | Да |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | РЕКТИФИЦИРАН |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ | 20.590 kg |
| ОСНОВНА МЕРНА ЕДИНИЦА | ПАКЕТ |
| Вторична мерна единица | M2 |
| Отношение мерни единици | 1.4400 |
| EAN | 8011634655261 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 




























