ГРАНИТОГРЕС DURA TILES SIRACUSA BROWN 45X45 CM
Код: 494043


Офертата е валидна от 11.05.2026 до 18.05.2026
В наличност
Кратко описание
- ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ : ВЪТРЕШНО И ВЪНШНО ПОЛАГАНЕ
- ДЪЛЖИНА : 45.00 см
- ШИРИНА : 45.00 см
- ТИП : ПОДОВА ПЛОЧКА
- ЦВЯТ НА ПЛОЧКИТЕ : КАФЯВ
- КАЧЕСТВО : I-ВО
- КВАДРАТНИ МЕТРИ В ПАКЕТ : 1.22 m²
- СТУДОУСТОЙЧИВОСТ
- ИЗНОСОУСТОЙЧИВОСТ : PEI 3
- ХЛЪЗГАВОСТ : R9
- СТРАНА НА ПРОИЗХОД : БЪЛГАРИЯ
- ЦВЯТ НА ПЛОЧКИТЕ : КАФЯВ
Доставка:
Цена М2:
15.34 €7.66 € 14.98 лв. Цена за ПАКЕТ (1 ПАКЕТ - 1.22 М2):
18.71 €9.35 € 18.29 лв. Спести: 50 %
| Марка | DURA TILES |
| МОДЕЛ | SIRACUSA BROWN 45X45 CM |
| ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ | ВЪТРЕШНО И ВЪНШНО ПОЛАГАНЕ |
| ДЪЛЖИНА | 45.00 см |
| ШИРИНА | 45.00 см |
| ТИП | ПОДОВА ПЛОЧКА |
| ЦВЯТ НА ПЛОЧКИТЕ | КАФЯВ |
| КАЧЕСТВО | I-ВО |
| КВАДРАТНИ МЕТРИ В ПАКЕТ | 1.22 m² |
| ПОВЪРХНОСТ | МАТИРАНА |
| СТУДОУСТОЙЧИВОСТ | Да |
| ХЛЪЗГАВОСТ | R9 |
| СТРАНА НА ПРОИЗХОД | БЪЛГАРИЯ |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | ПОКУПНА ЕДИНИЦА - ПАКЕТ |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ | 22.800 kg |
| ОСНОВНА МЕРНА ЕДИНИЦА | ПАКЕТ |
| Вторична мерна единица | М2 |
| Отношение мерни единици | 1.2200 |
| ЦВЯТ НА ПЛОЧКИТЕ | КАФЯВ |
| EAN | 3800233213171 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 





















