ГРАНИТОГРЕС DURA TILES BRICKSTONE WHITE 30X60 CM
Код: 135486


Офертата е валидна от 11.05.2026 до 18.05.2026
В наличност
Кратко описание
- ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ : ВЪТРЕШНО И ВЪНШНО ПОЛАГАНЕ
- ДЪЛЖИНА : 60.00 см
- ШИРИНА : 30.00 см
- ТИП : ПОДОВА ПЛОЧКА
- ЦВЯТ НА ПЛОЧКИТЕ : БЯЛ
- КАЧЕСТВО : I-ВО
- КВАДРАТНИ МЕТРИ В ПАКЕТ : 1.62 m²
- СТУДОУСТОЙЧИВОСТ
- ИЗНОСОУСТОЙЧИВОСТ : PEI 4
- ХЛЪЗГАВОСТ : R10
- СТРАНА НА ПРОИЗХОД : БЪЛГАРИЯ
- ЦВЯТ НА ПЛОЧКИТЕ : БЯЛ
Доставка:
Цена М2:
16.86 €10.12 € 19.79 лв. Цена за ПАКЕТ (1 ПАКЕТ - 1.62 М2):
27.32 €16.39 € 32.06 лв. Спести: 40 %
| Марка | DURA TILES |
| МОДЕЛ | BRICKSTONE WHITE 30X60 CM |
| ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ | ВЪТРЕШНО И ВЪНШНО ПОЛАГАНЕ |
| ДЪЛЖИНА | 60.00 см |
| ШИРИНА | 30.00 см |
| ТИП | ПОДОВА ПЛОЧКА |
| ЦВЯТ НА ПЛОЧКИТЕ | БЯЛ |
| КАЧЕСТВО | I-ВО |
| КВАДРАТНИ МЕТРИ В ПАКЕТ | 1.62 m² |
| ПОВЪРХНОСТ | МАТИРАНА |
| СТУДОУСТОЙЧИВОСТ | Да |
| ХЛЪЗГАВОСТ | R10 |
| СТРАНА НА ПРОИЗХОД | БЪЛГАРИЯ |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ | 31.250 kg |
| ОСНОВНА МЕРНА ЕДИНИЦА | ПАКЕТ |
| Вторична мерна единица | М2 |
| Отношение мерни единици | 1.6200 |
| ЦВЯТ НА ПЛОЧКИТЕ | БЯЛ |
| EAN | 3800167800515 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 





















