ГРАНИТОГРЕС CERSANIT WOOD BROWN 29.7X59.8 CM
Код: 118596


Офертата е валидна от 06.05.2026 до 27.05.2026
В наличност
Кратко описание
- ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ : ВЪТРЕШНО И ВЪНШНО ПОЛАГАНЕ
- ДЪЛЖИНА : 59.80 см
- ШИРИНА : 29.70 см
- ТИП : ПОДОВА ПЛОЧКА
- ЦВЯТ НА ПЛОЧКИТЕ : КАФЯВ
- КАЧЕСТВО : I-ВО
- КВАДРАТНИ МЕТРИ В ПАКЕТ : 1.60 m²
- СТУДОУСТОЙЧИВОСТ
- ИЗНОСОУСТОЙЧИВОСТ : PEI 3
- ХЛЪЗГАВОСТ : R10
- СТРАНА НА ПРОИЗХОД : ПОЛША
- ЦВЯТ НА ПЛОЧКИТЕ : КАФЯВ
Доставка:
Цена М2:
14.82 €11.11 € 21.73 лв. Цена за ПАКЕТ (1 ПАКЕТ - 1.6 М2):
23.71 €17.78 € 34.77 лв. Спести: 25 %
| Марка | CERSANIT |
| МОДЕЛ | WOOD BROWN 29.7X59.8 CM |
| ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ | ВЪТРЕШНО И ВЪНШНО ПОЛАГАНЕ |
| ДЪЛЖИНА | 59.80 см |
| ШИРИНА | 29.70 см |
| ДЕБЕЛИНА | 9.00 мм |
| ТИП | ПОДОВА ПЛОЧКА |
| ЦВЯТ НА ПЛОЧКИТЕ | КАФЯВ |
| КАЧЕСТВО | I-ВО |
| КВАДРАТНИ МЕТРИ В ПАКЕТ | 1.60 m² |
| ПОВЪРХНОСТ | МАТИРАНА |
| ИЗНОСОУСТОЙЧИВОСТ | PEI 3 |
| ХЛЪЗГАВОСТ | R10 |
| СТРАНА НА ПРОИЗХОД | ПОЛША |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ | 24.820 kg |
| ОСНОВНА МЕРНА ЕДИНИЦА | ПАКЕТ |
| Вторична мерна единица | М2 |
| Отношение мерни единици | 1.6000 |
| ЦВЯТ НА ПЛОЧКИТЕ | КАФЯВ |
| EAN | 5902115713750 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 





















