ГРАНИТОГРЕС CERSANIT RUSTIC BROWN 19.8X119.8 CM
Код: 134986
Кратко описание
- ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ : ВЪТРЕШНО И ВЪНШНО ПОЛАГАНЕ
- ДЪЛЖИНА : 119.80 см
- ШИРИНА : 19.80 см
- ТИП : ПОДОВА ПЛОЧКА
- ЦВЯТ НА ПЛОЧКИТЕ : КАФЯВ
- КАЧЕСТВО : I-ВО
- КВАДРАТНИ МЕТРИ В ПАКЕТ : 1.19 m²
- СТУДОУСТОЙЧИВОСТ
- ИЗНОСОУСТОЙЧИВОСТ : PEI 4
- ХЛЪЗГАВОСТ : R10
- СТРАНА НА ПРОИЗХОД : ПОЛША
Цена М2:
30.16 € 58.99 лв. Цена за ПАКЕТ (1 ПАКЕТ- 1.19 М2):
35.89 € 70.19 лв. | Марка | CERSANIT |
| МОДЕЛ | RUSTIC BROWN 19.8X119.8 CM |
| ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ | ВЪТРЕШНО И ВЪНШНО ПОЛАГАНЕ |
| ДЪЛЖИНА | 119.80 см |
| ШИРИНА | 19.80 см |
| ДЕБЕЛИНА | 8.00 мм |
| ТИП | ПОДОВА ПЛОЧКА |
| ЦВЯТ НА ПЛОЧКИТЕ | КАФЯВ |
| КАЧЕСТВО | I-ВО |
| КВАДРАТНИ МЕТРИ В ПАКЕТ | 1.19 m² |
| ПОВЪРХНОСТ | МАТИРАНА |
| ИЗНОСОУСТОЙЧИВОСТ | PEI 4 |
| ХЛЪЗГАВОСТ | R10 |
| СТРАНА НА ПРОИЗХОД | ПОЛША |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ | 22.610 kg |
| ОСНОВНА МЕРНА ЕДИНИЦА | ПАКЕТ |
| Вторична мерна единица | М2 |
| Отношение мерни единици | 1.1900 |
| EAN | 5902115739828 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 



























