ГРАНИТОГРЕС CERSANIT BELIZE LIGHT GREY 29.8X59.8 CM
Код: 227083







Офертата е валидна от 11.05.2026 до 18.05.2026
В наличност
Кратко описание
- ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ : ВЪТРЕШНО И ВЪНШНО ПОЛАГАНЕ
- ДЪЛЖИНА : 59.80 см
- ШИРИНА : 29.80 см
- ТИП : ПОДОВА ПЛОЧКА
- ЦВЯТ НА ПЛОЧКИТЕ : СВ.СИВ
- КАЧЕСТВО : I-ВО
- КВАДРАТНИ МЕТРИ В ПАКЕТ : 1.25 m²
- СТУДОУСТОЙЧИВОСТ
- ИЗНОСОУСТОЙЧИВОСТ : PEI 4
- ХЛЪЗГАВОСТ : R9
- СТРАНА НА ПРОИЗХОД : ПОЛША
- ЦВЯТ НА ПЛОЧКИТЕ : СВ.СИВ
Доставка:
Цена М2:
14.82 €11.11 € 21.73 лв. Цена за ПАКЕТ (1 ПАКЕТ - 1.25 М2):
18.53 €13.89 € 27.17 лв. Спести: 25 %
| Марка | CERSANIT |
| МОДЕЛ | BELIZE LIGHT GREY 29.8X59.8 CM |
| ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ | ВЪТРЕШНО И ВЪНШНО ПОЛАГАНЕ |
| ДЪЛЖИНА | 59.80 см |
| ШИРИНА | 29.80 см |
| ДЕБЕЛИНА | 8.00 мм |
| ТИП | ПОДОВА ПЛОЧКА |
| ЦВЯТ НА ПЛОЧКИТЕ | СВ.СИВ |
| КАЧЕСТВО | I-ВО |
| КВАДРАТНИ МЕТРИ В ПАКЕТ | 1.25 m² |
| ПОВЪРХНОСТ | МАТИРАНА |
| ИЗНОСОУСТОЙЧИВОСТ | PEI 4 |
| ХЛЪЗГАВОСТ | R9 |
| СТРАНА НА ПРОИЗХОД | ПОЛША |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ | 23.250 kg |
| ОСНОВНА МЕРНА ЕДИНИЦА | ПАКЕТ |
| Вторична мерна единица | М2 |
| Отношение мерни единици | 1.2500 |
| ЦВЯТ НА ПЛОЧКИТЕ | СВ.СИВ |
| EAN | 5901771028161 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 


























