ГРАНИТОГРЕС AZULEJOS BENADRESA REINE WALNUT 60X60 CM
Код: 226843
В наличност
Кратко описание
- ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ : ВЪТРЕШНО И ВЪНШНО ПОЛАГАНЕ
- ДЪЛЖИНА : 60.00 см
- ШИРИНА : 60.00 см
- ТИП : ПОДОВА ПЛОЧКА
- ЦВЯТ НА ПЛОЧКИТЕ : БЕЖЕВ
- КАЧЕСТВО : I-ВО
- КВАДРАТНИ МЕТРИ В ПАКЕТ : 1.08 m²
- СТУДОУСТОЙЧИВОСТ
- СТРАНА НА ПРОИЗХОД : ИСПАНИЯ
Доставка:
Цена М2:
28.12 € 55.00 лв. Цена за ПАКЕТ (1 ПАКЕТ- 1.08 М2):
30.37 € 59.40 лв. | Марка | AZULEJOS BENADRESA |
| МОДЕЛ | REINE WALNUT 60X60 CM |
| ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ | ВЪТРЕШНО И ВЪНШНО ПОЛАГАНЕ |
| ДЪЛЖИНА | 60.00 см |
| ШИРИНА | 60.00 см |
| ДЕБЕЛИНА | 9.00 мм |
| ТИП | ПОДОВА ПЛОЧКА |
| ЦВЯТ НА ПЛОЧКИТЕ | БЕЖЕВ |
| КАЧЕСТВО | I-ВО |
| КВАДРАТНИ МЕТРИ В ПАКЕТ | 1.08 m² |
| ПОВЪРХНОСТ | МАТ |
| СТРАНА НА ПРОИЗХОД | ИСПАНИЯ |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ | 21.600 kg |
| ОСНОВНА МЕРНА ЕДИНИЦА | ПАКЕТ |
| Вторична мерна единица | М2 |
| Отношение мерни единици | 1.0800 |
| EAN | 8433019179542 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 






























