ГРАНИТОГРЕС ALAPLANA OAKLAND NATURAL 15X90 CM
Код: 493363
В наличност
Кратко описание
- ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ : ВЪТРЕШНО И ВЪНШНО ПОЛАГАНЕ
- ДЪЛЖИНА : 90.00 см
- ШИРИНА : 15.00 см
- ТИП : ПОДОВА ПЛОЧКА
- ЦВЯТ НА ПЛОЧКИТЕ : БЕЖОВ
- КАЧЕСТВО : I-ВО
- КВАДРАТНИ МЕТРИ В ПАКЕТ : 1.22 m²
- СТУДОУСТОЙЧИВОСТ
- ИЗНОСОУСТОЙЧИВОСТ : PEI 4
- ХЛЪЗГАВОСТ : R9
- СТРАНА НА ПРОИЗХОД : ИСПАНИЯ
- ЦВЯТ НА ПЛОЧКИТЕ : БЕЖОВ
Доставка:
Цена М2:
17.89 € 34.99 лв. Цена за ПАКЕТ (1 ПАКЕТ- 1.22 М2):
21.83 € 42.70 лв. | Марка | ALAPLANA |
| МОДЕЛ | OAKLAND NATURAL 15X90 CM |
| ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ | ВЪТРЕШНО И ВЪНШНО ПОЛАГАНЕ |
| ДЪЛЖИНА | 90.00 см |
| ШИРИНА | 15.00 см |
| ДЕБЕЛИНА | 8.50 мм |
| ТИП | ПОДОВА ПЛОЧКА |
| ЦВЯТ НА ПЛОЧКИТЕ | БЕЖОВ |
| КАЧЕСТВО | I-ВО |
| КВАДРАТНИ МЕТРИ В ПАКЕТ | 1.22 m² |
| ПОВЪРХНОСТ | МАТ |
| ИЗНОСОУСТОЙЧИВОСТ | PEI 4 |
| ХЛЪЗГАВОСТ | R9 |
| СТРАНА НА ПРОИЗХОД | ИСПАНИЯ |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ | 24.000 kg |
| ОСНОВНА МЕРНА ЕДИНИЦА | ПАКЕТ |
| Вторична мерна единица | М2 |
| Отношение мерни единици | 1.2200 |
| ЦВЯТ НА ПЛОЧКИТЕ | БЕЖОВ |
| EAN | 8435433551324 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 
























