ГРАНИТОГРЕС ALAPLANA HARAD GREY MATE 45X45 CM
Код: 142083
В наличност
Кратко описание
- ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ : ВЪТРЕШНО И ВЪНШНО ПОЛАГАНЕ
- ДЪЛЖИНА : 45.00 см
- ШИРИНА : 45.00 см
- ТИП : ПОДОВА ПЛОЧКА
- ЦВЯТ НА ПЛОЧКИТЕ : СИВ
- КАЧЕСТВО : I-ВО
- КВАДРАТНИ МЕТРИ В ПАКЕТ : 1.42 m²
- СТУДОУСТОЙЧИВОСТ
- ИЗНОСОУСТОЙЧИВОСТ : PEI 3
- СТРАНА НА ПРОИЗХОД : ИСПАНИЯ
- ЦВЯТ НА ПЛОЧКИТЕ : СИВ
Цена М2:
17.89 € 34.99 лв. Цена за ПАКЕТ (1 ПАКЕТ- 1.42 М2):
25.41 € 49.70 лв. | Марка | ALAPLANA |
| МОДЕЛ | HARAD GREY MATE 45X45 CM |
| ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ | ВЪТРЕШНО И ВЪНШНО ПОЛАГАНЕ |
| ДЪЛЖИНА | 45.00 см |
| ШИРИНА | 45.00 см |
| ДЕБЕЛИНА | 8.50 мм |
| ТИП | ПОДОВА ПЛОЧКА |
| ЦВЯТ НА ПЛОЧКИТЕ | СИВ |
| КАЧЕСТВО | I-ВО |
| КВАДРАТНИ МЕТРИ В ПАКЕТ | 1.42 m² |
| ПОВЪРХНОСТ | МАТ |
| ИЗНОСОУСТОЙЧИВОСТ | PEI 3 |
| СТРАНА НА ПРОИЗХОД | ИСПАНИЯ |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ | 25.000 kg |
| ОСНОВНА МЕРНА ЕДИНИЦА | ПАКЕТ |
| Вторична мерна единица | М2 |
| Отношение мерни единици | 1.4200 |
| ЦВЯТ НА ПЛОЧКИТЕ | СИВ |
| EAN | 8435433538103 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 
























