ЛОЗАРСКА-ОВОЩАРСКА НОЖИЦА FISKARS P8
Код: 130388
В наличност
Кратко описание
- ТИП НОЖИЦИ : ЛОЗАРСКИ
- ОБЩА ДЪЛЖИНА : 201.00 мм
- МАКС ДИАМЕТЪР НА КЛОНА : 26.00 мм
Доставка:
| Марка | FISKARS |
| МОДЕЛ | P8 |
| ТИП НОЖИЦИ | ЛОЗАРСКИ |
| ОБЩА ДЪЛЖИНА | 201.00 мм |
| МАКС ДИАМЕТЪР НА КЛОНА | 26.00 мм |
| ПРИНЦИП НА РЯЗАНЕ | РАЗМИНАВАЩИ СЕ ОСТРИЕТА |
| ТЕЛЕСКОПИЧНИ ДРЪЖКИ | Не |
| НЕТНО ТЕГЛО | 0.186 kg |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | ПОДХОДЯЩА ЗА ЛЯВА И ДЯСНА РЪКА |
| EAN | 6411501118509 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 













