ЛОЗАРСКА НОЖИЦА CONMETALL B44200
Код: 422676
В наличност
Кратко описание
- ТИП НОЖИЦИ : ЛОЗАРСКИ
- ОБЩА ДЪЛЖИНА : 200.00 мм
- МАКС ДИАМЕТЪР НА КЛОНА : 15.00 мм
Доставка:
| Марка | CONMETALL |
| МОДЕЛ | B44200 |
| ТИП НОЖИЦИ | ЛОЗАРСКИ |
| ОБЩА ДЪЛЖИНА | 200.00 мм |
| МАКС ДИАМЕТЪР НА КЛОНА | 15.00 мм |
| ТЕЛЕСКОПИЧНИ ДРЪЖКИ | Не |
| НЕТНО ТЕГЛО | 0.250 kg |
| EAN | 4004722597004 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












