ГРАДИНСКИ ФЕНЕР ВИСЯЩ 60W E27 IP44 ЗЛАТНА ПАТИНА BELIGHT
Код: 123339
В наличност
Кратко описание
- МОЩНОСТ W : 60.0 W
- ЦОКЪЛ : E27
Доставка:
| Марка | BELIGHT |
| МОЩНОСТ W | 60.0 W |
| ЦОКЪЛ | E27 |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP | 44 IP |
| ШИРИНА | 14.00 см |
| ВИСОЧИНА | 86.50 см |
| ТИП | ВИСЯЩ |
| EAN | 3800231890862 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 











