ГРАДИНСКИ ФЕНЕР E27 ГОРЕН НОСАЧ БЯЛ LEDVANCE
Код: 142944
В наличност
Кратко описание
- СЕРИЯ : ENDURA
- ЦОКЪЛ : E27
- ЦВЯТ : БЯЛ
Доставка:
| Марка | LEDVANCE |
| СЕРИЯ | ENDURA |
| ЦОКЪЛ | E27 |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP | 43 IP |
| МАТЕРИАЛ | АЛУМИНИЙ |
| ДЪЛЖИНА | 21.00 см |
| ШИРИНА | 11.80 см |
| ВИСОЧИНА | 21.20 см |
| ЦВЯТ | БЯЛ |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | ЗА КРУШКА MAX 60W |
| ТИП | ГОРЕН НОСАЧ |
| EAN | 4099854452178 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












