ГРАДИНСКА ЛАМПА СТОЯЩА Е27 32CM IP44 LIGHTEX COIN
Код: 130722
В наличност
Кратко описание
- МОДЕЛ : COIN
- МОЩНОСТ W : 10.0 W
- ЦОКЪЛ : E27
- ЦВЯТ : ЧЕРЕН
Доставка:
| Марка | LIGHTEX |
| МОДЕЛ | COIN |
| МОЩНОСТ W | 10.0 W |
| ЦОКЪЛ | E27 |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP | 44 IP |
| ШИРИНА | 8.00 см |
| ВИСОЧИНА | 32.00 см |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| EAN | 3800883119069 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 











