ГАРДЕРОБ С ПЛЪЗГАЩИ ВРАТИ БЕЗ ОГЛЕДАЛО EKO SLIIDE 120Х60Х220 СМ.
Код: 145036
В наличност
Кратко описание
- МАТЕРИАЛ : ПДЧ
- ШИРИНА : 1200.00 мм
- ВИСОЧИНА : 2200.00 мм
Доставка:
Купи на изплащане
от7.93 €
/
15.51лв.
Лихва, такси и ГПР

10х21.00€
/
10х41.07лв.
| Марка | EKO |
| МОДЕЛ | SLIIDE 120Х60Х220 СМ. |
| МАТЕРИАЛ | ПДЧ |
| ЦВЯТ | БЯЛ |
| ШИРИНА | 1200.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 2200.00 мм |
| ДЪЛБОЧИНА-MM | 600.00 мм |
| EAN | 5949420604878 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 
















