ГАРДЕРОБ IRIM NOVA КАШМИР/ДЪБ ДИЛЪН
Код: 241821
В наличност
Кратко описание
- МАТЕРИАЛ : ПДЧ
- ШИРИНА : 1500.00 мм
- ВИСОЧИНА : 2080.00 мм
Доставка:
Купи на изплащане
от10.23 €
/
20.01лв.
Лихва, такси и ГПР

10х27.09€
/
10х52.98лв.
| Марка | IRIM |
| МОДЕЛ | NOVA КАШМИР/ДЪБ ДИЛЪН |
| МАТЕРИАЛ | ПДЧ |
| ЦВЯТ | КАШМИР/ДЪБ ДИЛЪН |
| ШИРИНА | 1500.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 2080.00 мм |
| ДЪЛБОЧИНА-MM | 500.00 мм |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | ЧЕКМЕДЖЕТА С ПЛАВНО ЗАТВАРЯНЕ |
| EAN | 3800929061932 |

Български 












