Намира приложение в широка гама дървообработващи дейности
Оберфрезата Raider RDP-ER13 е предназначена за оформяне на кантове, прорязване на канали, скосяване и изрязване на прорези и жлебове, ръбове и профили.

Български 
| Марка | RAIDER PRO |
| МОДЕЛ | RDP-ER13 |
| ТИП ЗАХРАНВАНЕ | ЕЛЕКТРИЧЕСКО |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ | 1200 W |
| РЕГУЛИРАНЕ НА ОБОРОТИТЕ | Да |
| МАКС. ХОД НА ФРЕЗОВАТА ГЛАВА | 50 мм |
| ЦАНГА | 8 мм |
| ОБОРОТИ В МИНУТА НА ПРАЗЕН ХОД | 11000-30000 |
| НЕТНО ТЕГЛО | 3.110 kg |
| КУФАР | Не |
| ПОДХОДЯЩ ЗА | ПОЛУПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| ГАРАНЦИЯ | 36 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800123162510 |