LED ФАСАДНО ТЯЛО ДВУПОСОЧНО 4000K БЯЛО VIVALUX APOLLO
Код: 222705
В наличност
Кратко описание
- МОДЕЛ : APOLLO
- МОЩНОСТ W : 10.0 W
- СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP : 54 IP
- ЦВЯТ : БЯЛ
- ВРЕМЕ НА СВЕТЕНЕ : 30000H
Доставка:
| Марка | VIVALUX |
| МОДЕЛ | APOLLO |
| МОЩНОСТ W | 10.0 W |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP | 54 IP |
| ДЪЛЖИНА | 10.00 см |
| ШИРИНА | 9.50 см |
| ВИСОЧИНА | 28.00 см |
| ЦВЯТ | БЯЛ |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | 4000K, 600LM |
| ВРЕМЕ НА СВЕТЕНЕ | 30000H |
| EAN | 3800234851419 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












