LED ФАСАДНО ТЯЛО 8W 3000-6400K IP65 БЯЛО VIVALUX ARUBA
Код: 235957
В наличност
Кратко описание
- МОДЕЛ : ARUBA
- МОЩНОСТ W : 8.0 W
- СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP : 65 IP
- ЦВЯТ : БЯЛ
Доставка:
| Марка | VIVALUX |
| МОДЕЛ | ARUBA |
| МОЩНОСТ W | 8.0 W |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP | 65 IP |
| МАТЕРИАЛ | АЛУМИНИЙ |
| ДЪЛЖИНА | 22.00 см |
| ШИРИНА | 8.00 см |
| ВИСОЧИНА | 4.00 см |
| ЦВЯТ | БЯЛ |
| СЪВМЕСТИМОСТ С ЕНЕРГИЕН КЛАС | F |
| EAN | 3800234852454 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 














