ГРАД. АПЛИК СИВ АЛУМИНИЙ Е27MAX60W BELIGHT
Код: 493235
В наличност
Кратко описание
- МОЩНОСТ W : 60.0 W
- ЦОКЪЛ : E27
- СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP : 44 IP
- ЦВЯТ : СИВ
Доставка:
| Марка | BELIGHT |
| МОЩНОСТ W | 60.0 W |
| ЦОКЪЛ | E27 |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP | 44 IP |
| ДЪЛЖИНА | 26.80 см |
| ШИРИНА | 17.00 см |
| ВИСОЧИНА | 23.00 см |
| ЦВЯТ | СИВ |
| ТЕГЛО | 1.000 kg |
| EAN | 3800231890466 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 











