ФАСАДНО ТЯЛО E27 IP44 ИНОКС EGLO CERNO
Код: 149952
В наличност
Кратко описание
- МОДЕЛ : CERNO
- ЦОКЪЛ : E27
- СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP : 44 IP
- ЦВЯТ : ИНОКС
Доставка:
| Марка | EGLO |
| МОДЕЛ | CERNO |
| ЦОКЪЛ | E27 |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP | 44 IP |
| МАТЕРИАЛ | МЕТАЛ И СТЪКЛО |
| ДЪЛЖИНА | 14.00 см |
| ШИРИНА | 10.50 см |
| ВИСОЧИНА | 16.50 см |
| ЦВЯТ | ИНОКС |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | БЕЗ КРУШКА В КОМПЛЕКТА |
| EAN | 9002759301910 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 














