ЛАВИЦА ТРОЙНА, ЪГЛОВА INTER CERAMIC
Код: 494242
В наличност
Кратко описание
- ВИСОЧИНА : 650.00 мм
- ШИРИНА : 250.00 мм
- ДЪЛЖИНА : 250.00 мм
Доставка:
| Марка | INTER CERAMIC |
| ФОРМА | ЪГЛОВА |
| МАТЕРИАЛ | СТЪКЛЕНА |
| БРОЙ РАФТОВЕ | 3 |
| ВИСОЧИНА | 650.00 мм |
| ШИРИНА | 250.00 мм |
| ДЪЛЖИНА | 250.00 мм |
| EAN | 6938354231037 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 






















