ЕТАЖЕРКА ЗА БАНЯ MIRA-N LT008
Код: 119621
В наличност
Кратко описание
- ВИСОЧИНА : 270.00 мм
- ШИРИНА : 280.00 мм
- ДЪЛЖИНА : 200.00 мм
Доставка:
| Марка | MIRA-N |
| МОДЕЛ | LT008 |
| ФОРМА | ЪГЛОВА |
| БРОЙ РАФТОВЕ | 2 |
| ВИСОЧИНА | 270.00 мм |
| ШИРИНА | 280.00 мм |
| ДЪЛЖИНА | 200.00 мм |
| EAN | 3800131594136 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 






















