ЕТАЖЕРКА ЗА БАНЯ MIRA-N KOSELIKLER
Код: 490981
В наличност
Кратко описание
- ВИСОЧИНА : 310.00 мм
- ШИРИНА : 230.00 мм
- ДЪЛЖИНА : 230.00 мм
Доставка:
| Марка | MIRA-N |
| МОДЕЛ | KOSELIKLER |
| ФОРМА | ЪГЛОВА |
| МАТЕРИАЛ | ХРОМ - НИКЕЛ |
| ЦВЯТ | ХРОМ |
| БРОЙ РАФТОВЕ | 2 |
| ВИСОЧИНА | 310.00 мм |
| ШИРИНА | 230.00 мм |
| ДЪЛЖИНА | 230.00 мм |
| EAN | 8697464940359 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 






















