РАФТ DOLLE TRIANGOLO 60X25X19 СМ.БЯЛ/СИВ
Код: 147316
В наличност
Кратко описание
- МАТЕРИАЛ : ПДЧ
- ЦВЯТ : БЯЛ + СИВ
- ДЪЛЖИНА : 600.00 мм
- ВИСОЧИНА : 190.00 мм
Доставка:
| Марка | DOLLE |
| МОДЕЛ | TRIANGOLO 60X25X19 СМ.БЯЛ/СИВ |
| МАТЕРИАЛ | ПДЧ |
| ЦВЯТ | БЯЛ + СИВ |
| ДЪЛЖИНА | 600.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 190.00 мм |
| ДЪЛБОЧИНА-MM | 250.00 мм |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | ТОВАРОНОСИМОСТ 50 KG |
| EAN | 4007557111001 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 














