ЕТАЖЕРКА EKO RF003 БЯЛО
Код: 226805
В наличност
Кратко описание
- МАТЕРИАЛ : ПДЧ
- ЦВЯТ : БЯЛ
- ШИРИНА : 750.00 мм
- ВИСОЧИНА : 150.00 мм
Доставка:
| Марка | EKO |
| МОДЕЛ | RF003 БЯЛО |
| МАТЕРИАЛ | ПДЧ |
| ЦВЯТ | БЯЛ |
| ШИРИНА | 750.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 150.00 мм |
| ДЪЛБОЧИНА-MM | 200.00 мм |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | КОМПЛЕКТ ОТ 2 БР. |
Няма намерени документи за този продукт

Български 

















