ФАСУНГА HOROZ HL593
Код: 463988
В наличност
Кратко описание
- ТИП : висяща
- ЦОКЪЛ : 27
- НОМИНАЛЕН ТОК : 4.00 A
Доставка:
| Марка | HOROZ |
| МОДЕЛ | HL593 |
| ТИП | висяща |
| ЦОКЪЛ | 27 |
| НОМИНАЛЕН ТОК | 4.00 A |
| НОМИНАЛНО НАПРЕЖЕНИЕ | 220.00 V |
| МАТЕРИАЛ НА ОСНОВАТА | ПОРЦЕЛАН |
| ЦВЯТ | БЯЛ |
| РАЗМЕР | Ф40/57 |
| ТЕГЛО | 0.070 kg |
| EAN | 8680985500669 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












