ФАСУНГА HOROZ HL590
Код: 463985
В наличност
Кратко описание
- ТИП : без планка
- ЦОКЪЛ : 14
- НОМИНАЛЕН ТОК : 4.00 A
Доставка:
| Марка | HOROZ |
| МОДЕЛ | HL590 |
| ТИП | без планка |
| ЦОКЪЛ | 14 |
| НОМИНАЛЕН ТОК | 4.00 A |
| НОМИНАЛНО НАПРЕЖЕНИЕ | 220.00 V |
| МАТЕРИАЛ НА ОСНОВАТА | ПОРЦЕЛАН |
| ЦВЯТ | БЯЛ |
| РАЗМЕР | Ф31/43 |
| ТЕГЛО | 0.050 kg |
| EAN | 8698965415094 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












