ФАСУНГА HOROZ HL583
Код: 463980
В наличност
Кратко описание
- ТИП : с ринг
- ЦОКЪЛ : 27
- НОМИНАЛЕН ТОК : 4.00 A
Доставка:
| Марка | HOROZ |
| МОДЕЛ | HL583 |
| ТИП | с ринг |
| ЦОКЪЛ | 27 |
| НОМИНАЛЕН ТОК | 4.00 A |
| НОМИНАЛНО НАПРЕЖЕНИЕ | 220.00 V |
| МАТЕРИАЛ НА ОСНОВАТА | БАКЕЛИТ |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| РАЗМЕР | Ф38-55/53 |
| ТЕГЛО | 0.040 kg |
| EAN | 8698965414981 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












