ФАСУНГА HOROZ HL582
Код: 463979
В наличност
Кратко описание
- ТИП : висяща
- ЦОКЪЛ : 27
- НОМИНАЛЕН ТОК : 4.00 A
Доставка:
| Марка | HOROZ |
| МОДЕЛ | HL582 |
| ТИП | висяща |
| ЦОКЪЛ | 27 |
| НОМИНАЛЕН ТОК | 4.00 A |
| НОМИНАЛНО НАПРЕЖЕНИЕ | 220.00 V |
| МАТЕРИАЛ НА ОСНОВАТА | БАКЕЛИТ |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| РАЗМЕР | Ф38/55 |
| ТЕГЛО | 0.040 kg |
| EAN | 8698965410792 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












