ЕЛЕКТРИЧЕСКИ ТРИМЕР RAIDER RD-GT11Q 350 W, ШИРИНА НА КОСЕНЕ 25.00 см
Код: 227084
В наличност
Кратко описание
- КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ : 350 W
- ШИРИНА НА КОСЕНЕ : 25.00 см
Доставка:
| Марка | RAIDER |
| МОДЕЛ | RD-GT11Q |
| ТИП ЗАХРАНВАНЕ | ЕЛЕКТРИЧЕСКО |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ | 350 W |
| ШИРИНА НА КОСЕНЕ | 25.00 см |
| ДЕБЕЛИНА НА КОРДАТА | 1.2 мм |
| НЕТНО ТЕГЛО | 1.980 kg |
| ПОДХОДЯЩ ЗА | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| ГАРАНЦИЯ | 36 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800123163173 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 

















